Choć do rozpoczęcia rozgrywek jeszcze dużo czasu, to Nasi najmłodsi zawodnicy, już wznowili treningi. Oprócz treningów uczestniczymy również w turniejach halowych.

Pierwszą drużyną, która brała udział w turnieju była drużyna Żaków, która uczestniczyła w turnieju o Puchar Coffe Sport pod patronatem Wójta Gminy Mykanów. Turniej odbył się na Hali w Mykanowie. W turnieju brało udział 20 drużyn. Ostatecznie zajęliśmy 14 miejsce. Lotnik grał w składzie: Dominik Łapeta, Kornel Banasiak, Antoni Bukal, Antoni Ojczyk, Michał Orszulak, Krzysztof Mstowski, Alan Palacz, Jakub Błaszczyk, Dawid Zasada, Kacper Gołda i Kacper Krzyszczyk.

Kolejną drużyną biorącą udział w turnieju, była drużyna Orlików, która grała w turnieju halowym zorganizowanym przez RKS Radomsko. W końcowej klasyfikacji zajęliśmy 7 miejsce. Lotnik grał w składzie: Dominik Łapeta, Filip Turek, Dominik Grzebiela. Jakub Kaczmarek, Hubert Tkaczyk, Oskar Wilczak, Wiktor Wierus, Kacper Krupka.

Nasi zawodnicy będą jeszcze brali udział w następujących turniejach: 26 styczeń organizator RAP Radomsko (2008 i młodsi), 2 luty organizator RAP Radomsko (2010 i młodsi), 9 luty organizator RKS Radomsko (2007 i młodsi), 9 marzec organizator OKS Olesno (2010 i młodsi).